+38 (093) 111 20 52; +38 (099) 628 01 07; mv@marinetours.com.ua

бред

Яхт-тури

2021 рік увінчається новими подорожами!

В 2020 році більшість туристичних напрямків були недоступні для українського туриста. Збільшився попит на яхтінг по Туреччині, як найвідкритішій для подорожей в умовах карантину країні.

В 2021 році очікується збільшення попиту на яхтінг, оскільки завжди працює сарафанне радіо та і взимку сотні українських турагентів пройшли навчання по продажу цих турів, адже продукт дуже специфічний.

Яхтінг для мільйонерів?
Я теж так думала, раніше.
Напевно, ви здогадуєтесь , що яхти коштують дорого?! Але навряд чи думали про те, що їх обслуговування і утримання також коштує не мало… А скільки ж конкретно?
Парусна яхта на фото на 4 каюти в середньому коштує 350 000€ , а її обслуговування обходиться власнику в 14-15 000€ на рік В наш час навіть мільйонери розуміють, що це “пасив”. Більш вигідно орендувати яхту , а власнику – здавати яхту в оренду. Таким чином, не будучи мільйонером можна відчути себе на “мільйон доларів”!
Як це працює?
Власники яхт здають яхти в аренду чартерним компаніям. Чартерні компанії оперують базою всіх цих яхт, тому дуже зручно українському туроператору знаходити найновіші яхти по хорошим цінам. Таким чином, туроператор завчасно арендує такі яхти, це дає можливість зробити це по вигідній ціні.
Оператор набирає яхти не тільки великими компаніями або сім’ями, але й парами та самотніми туристами. Для всіх умови однакові.
Оскільки на яхті будуть інші незнайомі вам люди, то вартість аренди розподіляється між усіма.

Навіщо тиждень жити на яхті? Чим зайнятись?

Взагалі то, в таких турах на яхті зустрічаються зовсім незнайомі люди,
а сходять на берег – майже родичі. Цьому сприяють саме види дозвілля в турі.

Пункт 1: Готовка.

Готування починається з першого дня – закупки харчів у супермаркеті. На тиждень на таку закупку приблизно витрачають 50 євро/особу.
У звичайних турах у програму мінімум не входить кухар. Зазвичай, працює вахтовий метод приготування їжі. Але, слід зауважити, що готують на яхті тільки 2 рази в день, адже втретє – завжди використовують можливість продегустувати місцеву кухню на суші. Також, ніхто не змушує бути шеф поваром і готувати вишукані страви, що всім сподобаються. За звичайну “вівсянку” або “яєчню” на сніданок Вас ніхто не пожурить. А іноді, можна жити на яті разом із дійсно шеф поваром(туристом) і насолоджуватись його майстерністю. Тут як повезе, “людський фактор”. Головне: тактовність! Ніхто не сприймає такі моменти критично. А якщо Ви взагалі не вмієте готувати, то можете, наприклад, мити посуд, а хтось замість Вас буде готувати.
Яхта гарно облаштована для приготування їжі, в наявності весь посуд. Кухня облаштована з урахуванням захитування. Варочна поверхня, наприклад, змінює своє положення в залежності від поведінки води за бортом. А полички для харчів ніколи не відкриються самі від захитування. Тобто можна готувати за будь-яких умов.
В турах по грецьким островам є безліч можливостей для закупки свіжої риби та морепродуктів прямо у рибалок. В Туреччині також є можливості, але трохи рідше. Головне, вміти правильно приготувати!
Особливою частиною дня є спільний сніданок або обід або ще краще вечеря під біле вино! Спілкування, знайомство з новими людьми, можливість відкрити себе заново серед тих, кого не знаєш…Під час трапези на заході сонця спілкування стає ритуалом!

Пункт 3: Купання у відкритому морі 24/7

Всі 7 ночей ночуємо на яхті. Вона може бути пришвартована в маріні в місті або стояти на якорі в якійсь бухті або біля острову. Це означає, що практично завжди навкруги буде море.
Що треба знати заздалегідь?

1) Купання в морі 30 хв врятує вас від ухитування.
2) Постійний контакт із сонцем – необхідно запастись відерцем крему!
3) Для дівчат – макіяжу тут не місце. Але ж – шкіра відпочине!

4) Після постійного купання в солоній воді шкіра потребує прісного душу. На яхті є запаси прісної води, але вони обмежені, тому якісний душ буде в марінах.
5) На яхту можна брати водні “прибамбаси”: сап дошку, надувні єдинороги або пончики )))) Яскраві емоції та фото точно залишаться на все життя!
6) На романтиків чекає нічне купання та ночівля під зірковим небом прямо на палубі! в каюту навіть можна не повертатись!

7) Цілодобовий доступ до води сприяє частому бажанню покупатись, а це в свою чергу може сприяти схудненню!
8) Оскільки яхта постійно на воді, то легке коливання відчувається завжди. Але наше тіло поступово пристосовується і знаходиться в тонусі (напруженість м’язів), коли ми на ногах. Яхт тури можна ще назвати фітнес турами, адже фізичні пост ефекти просто вражають!

Скільки коштує тур на яхті?

Перший рівень яхтінгу – найпростіший – це Греція та Туреччина.

Тижневий тур на яхті коштує 690 євро за особу.
У вартість входить:
– проживання на яхті
– трансфер а/п-пристань-а/п
– сервісні збори
– депозит

Додатково: авіапереліт (180-250 євро, бронюється за 2-3 тижні), харчування

до 31.01.2021 – 30% знижка на тур, тобто 490 євро

Авансовий платіж складає 20%, безкоштовна можливість змінити дату туру.

×

×