+38 (093) 111 20 52; +38 (099) 628 01 07; mv@marinetours.com.ua

france-str

Франція

Франція не може не притягати туристів. Це центр європейської моди, культури, батьківщина любові. Тут поєднуються прекрасні пляжі Блакитного узбережжя, шикарні гірськолижні курорти французьких Альп і строга середньовічна архітектура прадавніх міст. Кожен може вибрати для себе свою Францію: замки, музеї, палаци, пляжі, виноградники, лікувальні курорти і барвисту природу, гірськолижні курорти і пишність Альп. Франція, Париж, Версаль – ці слова завжди навівають романтику і легкий смуток. Ця дивовижна і незвичайна європейська країна користується величезною популярністю у туристів зі всього світу.

Географія

Держава в західній Європі. На північному сході межує з Бельгією, Люксембургом і Німеччиною, на сході – з Німеччиною, Швейцарією, на південному сході – з Монако і Італією, на південному заході – з Іспанією і Андоррою. Франція омивається Північним і Середземним морем, протоками Па-де-кале, Ла-манш і Біскайською затокою. Загальна площа складає 551 тис. кв. км. Найбільші річки Франції – Луара, Сена, Гаронна, Рона і Рейн. Вони у більшості своїй рівнинні, судноплавні. За винятком двох високогірних масивів – Альп на південному сході і Піренеїв на південному заході, територія країни в основному горбиста, з великими низовинами і височинами і середньовисотними горами.

Клімат

На заході країни помірний морський клімат з м’якою зимою і прохолодним літом. Зимова температура від +5 до +9 градусів. У серпні – від +12 до +22 градусів. Клімат в східній Франції наближений до помірного континентального – холодніша зима і жарке літо. Температура взимку від – 2 до +4 градусів. Найтепліша пора року – липень, температура від +14 до +25 градусів. На південному Середземноморському узбережжі панує субтропічний клімат – м’яка, сира зима і жарке, сухе літо.

×

×